cep telefonu kılıfları apple watch deri kordon

iPhone 12 Özellikleri Lansman Tarihi En Yeni Bilgiler

Söylentilere göre, bu olay 13 Ekim’de gerçekleşebilir, bu da en azından bazı iPhone 12 modellerinin 23 Ekim’de piyasaya sürülebileceği anlamına gelir. Bazı hikayeler, iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max ‘ın Kasım ayında bir gün ek gecikmeler görebileceğini gösteriyor. Daha sonraki lansman muhtemelen COVİD-19 pandemi ‘sinin yarattığı gecikmelerden kaynaklanıyor. Şirket, koronavirüs salgını nedeniyle gecikmeler nedeniyle lansman gününe giden yolda çalkantılı bir pazarla karşı karşıya kaldı. Koronavirüs pandemi ‘sinin bir sonucu olarak ekim ayında iPhone’un lansman etkinliği, Eylül ayı ve Apple’ın Haziran ayında geliştirici Sözleşmesi gibi çevrimiçi olarak düzenleniyor ve Türkiye saat 20:00 ’da yayınlanabilir. Bazı söylentiler, iPhone 12 Pro ‘nun bir 120Hz yenileme işlemi kadar adım atacağına işaret ederken, Diğerleri Apple’ın zincir noktaları sağladığını ve iPhone ‘u bir 60Hz şovuyla göndermesi gerektiğini öne sürüyor. Cep telefonunun, 1 inç başına 326 piksel (ppi) piksel yoğunluğunda 828 x 1792 piksel çözünürlüğe sahip 6.1 inç ‘lik bir dokunmatik ekran gösterisi içerdiği söyleniyor. iPhone 12’nin 3 ekran boyutu olduğu iddia ediliyor. 5.4, 6.1 ve 6.7 inç ekran

Apple genellikle iPhone ‘un tasarımını her 3 yılda bir yeniler ve bu döngü bazı değişiklikleri iletecektir. Tasarımın iPad Pro ‘nunkiyle aynı hizada olacağı tahmin ediliyor ve paslanmaz çelik çerçeve cihaza bir kare kazandırıyor kenarlı görünüm çoğu müşteri için bu tasarım özellikleri genellikle koruyucu kılıflarla gizlenir. Apple, önümüzdeki ay iPhone 12 etkinliği sırasında A14 çipine derinlemesine bir bakış atacak ve hangi seviyede iPhone 11 ‘in ne tür bir verimliliğe güveneceğini tam olarak bileceğiz. Bu yüzdelerin nerede bittiğine bakılmaksızın A14’ün Android ‘de herhangi bir eşleşme olmayacağına dair bir soru yok. Bu, daha hızlı ve ekstra enerji verimli bir 5 mm tabanlı çoğunlukla A14 biyonik çip geliştirilmiş GPU ve AI verimliliği 512GB depolama alanına kadar ve daha fazlasını kapsayabilir. Apple’ın iPad Air ile %40 ‘lık bir verimlilik artışı konusunda tam olarak net olmadığını belirtti bu tek iş parçacıklı bir verimlilik mi? Düşünceler araçlar hala rekabette öne geçiyor, verimlilik geldiğinde liderlik bir yerde Apple bırakarak bu performans düzeyleri için daraltılmış o koruma Apple geçmişte sadece birkaç dakika içinde iPhone 12 ‘nin piyasaya sürülmesi için 13 Ekim ‘de bir etkinlik düzenledi.

Güvenilir iPhone analisti Ming-Chi Kuo ‘ya dayanarak bir sonraki iPhone muhtemelen iPhone 12, iPhone 11 benzeri bir şey olarak adlandırılacaktır. isim, bu hafta başlarında, dört yeni iPhone ‘un iPhone 12 mini, iPhone 12, iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max olarak adlandırılabileceğini söyleyen leaker tarafından konuşuldu. Geçmiş ve şimdiki mini Apple ürünleri iPod mini, iPad mini ve Mac mini ‘yi kucaklıyor. Duyduğumuz söylentilerin birçoğunu doğrulayan ve tartışan bazı plastik kukla öğeleri ele geçirdi. Pek çok ilk ile, Apple’ın daha önce gördüğümüzden daha büyük fiyat noktalarına taşındığını görmek şaşırtıcı olmaz. Bu sistemde gördüğümüz birincil video sızıntısı tarafından desteklenmektedir. Yepyeni gürültü önleyici kulaklıklar, teknoloji şirketinin Airpod ‘larıyla gördüğü önemli gelişmeleri inşa etmeye çalışacak. Yeni iphone ‘lara ek olarak Apple’ın birincil Apple markalı kulak üstü kulaklıkları piyasaya sürmesi bekleniyor. iPhone akıllı telefonlar, iPad tabletler ve Mac bilgisayarlar için en iyi tanınan şirket, Apple Watch akıllı saatlerini ve iPod müzik çalarlarını da üretiyor. Bir yön kelimesi olarak Apple yılın sonundan önce Apple ile iki Mac başlatmayı taahhüt etti, Bu 12 ayın başlarında intel ‘de swap’ı tanıttı bu yüzden bu yeni Mac’leri tartışabilir.

Durum Nisan ayı sonuna kadar hızla iyileşene kadar Apple’ın iPhone 12’nin lansmanını birkaç haftadan bir veya iki aya kadar erteleme şansı var. Apple, 2019 ‘da iPhone 11 Pro serisinde 4GB RAM ‘e çarpmadı. Bununla birlikte, 2020 iPhone 12 serisi için şirketin RAM’i en azından ‘’ Pro ‘’ varyantında 6 GB ‘a yükseltmesi bekleniyor. Cep telefonu Apple 12 ‘nin 6 çekirdekli bir Apple A14 Bionic işlemci tarafından desteklenmesi ve 4 GB Ram içermesi bekleniyor. Herkes büyük bir cep telefonuna ihtiyaç duymaz. En yeni veriler iPhone 12 Mini ‘nin 5,200 TL – 6,200 TL ‘ lik fiyatları gösteriyor ve bu da giriş seviyesi iPhone 11 ‘den daha ucuz olması bekleniyor. Bu nispeten uygun bir fiyata güçlü bir iPhone ‘a ihtiyaç duyanlar için harika bir haber. Farklı pazarlarda Apple bu modeli sadece 6 Ghz ile başlatabilirdi. Apple, yeni iPhone’un CPU ve GPU hızının iyi noktalarını vurgulayarak bunu her yıl yapıyor.

About admin 241 Articles
Kendi Kişisel Yorumların Buluştuğu Yer Elektronik Ürünler Hakkında Gelen Yorumları Tek Çatı Altında Buluşturan Bi Site Kisiyorumlari.com

İlk Yorumu Siz Yazınız..

Bir Cevap Yazın