cep telefonu kılıfları apple watch deri kordon

Apple 24k Gold Modelleri

Tabiki de altın dan yapılmış MacBook veya iPhone almak ya da altın rengi olanı da. Tamam, birkaç bin dolar daha fazla değerinde Apple ürünleri gerçek 24K altın kaplama alabilirsiniz.

Apple logosu Londra ve Dubai’de ofisleri, değerli metal hipnotik parlaklık çizilmiş birkaç Apple hayranları vardır bahis yeterince statü sembolü sizin için ama Goldgenie vardır.

IPhone 6s almak isterseniz. Yeni sizin iphone yeterli olmuyor gibi görünüyorsa ise size Elmaslı iphone satın almanızı önereceğim, altın kaplama ve şuan ki değeri 14.000 $ için elmas ile kaplı. Veya, bütçe düşük ise bu fiyatlardan şirketin 1,290 $ başlangıç var telefon plaka kaplamalı olanlarda var.

altın-kaplama-mac

Apple göre, Çin’de bir web geliştiricilerin ofis için 50 g altın kaplama iMac bir sipariş üzerinde çalışıyor. web sitesi fiyatları daha 14.000 $ için kaplama altın 27 inç iMac.

apple-altın-kaplama-saati

Apple altın kapma saati tasarım ve şıklık görünüş olsun kendi öz gibi durması her şeyi anlatıyor gerçekten bi harika taşarım olmuş şuan ki saatin değeri: $10,000

About admin 241 Articles
Kendi Kişisel Yorumların Buluştuğu Yer Elektronik Ürünler Hakkında Gelen Yorumları Tek Çatı Altında Buluşturan Bi Site Kisiyorumlari.com

İlk Yorumu Siz Yazınız..

Bir Cevap Yazın