cep telefonu kılıfları apple watch deri kordon

Apple Kalem Uygulaması Tasarımları

Pro iPad ve Apple Kalem kağıt gerek kalmadan ve kalem tasarımı tarihe iş akışı.

mobil uygulama geliştiricisi Kalkınma için kullanıcı deneyimi (UX) tasarımcı, Apple Kalem ve iPad Pro kombinasyonu için onu keşfedilen saygı konusunda  yazıyor.

“Biz daha iyi değilse, geleneksel çizim kalem ve kağıt kullanmak yerine, iPad Pro ve Apple Kalem ile oturup sadece iyi bir şey yaratmak mümkün olduğunu söyleyerek eminiz,” diye yazar.

doğallık hissi ve Apple Kalem sıfır gecikme ile, Somers ve ekibi doğru sürdü iPad Pro şey kavramlara yineleme, uzak geleneksel kağıt ve (kurşun) kalem koymak ve iPhone hızla uygulamaları için kullanıcı arayüzleri kadar çok daha uzun geçmişte (ve silgi, kalem kurşun ve kağıt biraz yukarı kullanılır).

Bunun yerine, daha sonra çeşitli kağıt parçaları üzerinde tüm dışarı karma bir bilgisayara tasarımlar tarayarak, ve dijital tekrar her çalışıyoruz, ekip şimdi analog adımı atlayın ve iPad Pro doğrudan çalışabilirsiniz.

Onlar en çok kullandığınız uygulama onları düz çizgiler ve piksel mükemmel düzenleri sağlamak vektör grafik araçları ile tasarımları kadar alay sağlayan Adobe Zorunlu CC, gibi görünüyor.

“IPad Pro ortadan kaldırır silgi toz ve gereksiz kağıt  yığınlar,” Şimdi kopyalayıp yaptığımız bir kroki yapıştırın silmek biz sevmiyorum parçaları ve bunun üzerine yineleme edebiliyoruz. Oradan, biz sadece bizim bilgisayarlara kroki havadan yardım edebilir. ”

iPad Pro kullanılan ve Kalem eşlik kim içine çalıştırmak sanatçılar ve tasarımcılar cihazları ve ekosistem hem de hakkında söylenecek şeyler iyi ama bir şey var.gibi birçok uzmanların iPad Pro kadar satılan olmadığını, gerçekten Apple herkesin oluşturmanıza yardımcı ürünler yapmaya devam göstermek Bu gibi bilgiler var.

About admin 241 Articles
Kendi Kişisel Yorumların Buluştuğu Yer Elektronik Ürünler Hakkında Gelen Yorumları Tek Çatı Altında Buluşturan Bi Site Kisiyorumlari.com

İlk Yorumu Siz Yazınız..

Bir Cevap Yazın