cep telefonu kılıfları apple watch deri kordon

Bu Hafta Apple Uygulamaları Harika

en iyi şekilde yardımcı olmak için, size sıralamak yardımcı olmak için haftanın en iyi uygulamalar ile başlıyoruz.

Yeni oyun olan kedicik (ciddi, o sesler daha iyidir!) Ya da inanılmaz bir canlı podcasting uygulaması infilaklı etrafında inşa edilmiş bir kart oyunu olsun, size aradığınızı burda.

Aşağıda listemize göz atın.

Exploding Kittens

Oyun gazilerin Küçük tarafından düzenlendi ve internet karikatürcü Yulaf ile gösterilen, Kedi Yavruları Patlayan temelde infilaklı olduğunu bir oyun.

 

Bu maskara, bağımlılık eğlenceli ve bir kahkaha için bu hafta sonu arıyorsanız kesinlikle incelemeye değer.

 

IPhone, iPad: Hazır

Maliyet: 1,99 $

Nerde: App Store’u

 

Music Memos

Music-Memos-kisiyorumlari

Şarkı yazarı ve müzisyen bitmiş parçalar halinde başıboş fikirlerini açmak için Müzik Notlar, Apple’ın yeni müzik oluşturma uygulaması, kolaylaştırır. Sadece bir melodi ya da akustik gitar tıngırdatırken ayarlamak gibi temel şey, kayıt ve size en son melodik beyin fırtınası tam bant ile gibi gelebilir görebilirsiniz böylece Müzik Notlar davul ve bas katacak.

 

App de cilalı parçalar halinde hammadde dönüştürmeye yardımcı olmak şimdiye kadar benim iPhone’da kullanılan en iyi ücretsiz müzik oluşturma uygulaması”. Ücretsizdir, yani ne bekliyorsunuz hemen indirin?

 

IPhone, iPad: Hazır

Maliyet: Ücretsiz

Nerde: App Store’u

 

Abantus Saga 2

Eğlenceli bitmez Avantus Saga 2 oyun tam satır ve sütunları tamamlamak için etrafında renkli ve desenli küp kaymaya baslar Tetris ve bir Rubik Küp arasında. Her aşama değişik eklemeye ve  farklı bir amaca sahiptir ve sürekli ilerleme için dikkat etmeniz gerekecek demektir.

IOS da bulmaca oyunları hayranı iseniz, Abantus Saga 2 indir, kesinlikle değer.

IPhone, iPad: Hazır

Maliyet: Ücretsiz

Nerde: App Store’u

About admin 241 Articles
Kendi Kişisel Yorumların Buluştuğu Yer Elektronik Ürünler Hakkında Gelen Yorumları Tek Çatı Altında Buluşturan Bi Site Kisiyorumlari.com

İlk Yorumu Siz Yazınız..

Bir Cevap Yazın