cep telefonu kılıfları apple watch deri kordon

Exploding Kittens İphone Yeni Oyun

iOS için sevgili masaüstü kart oyunu getirmek zordur hayal ediyorduk, ama Patlayan Kedi yavruları bulduk.

Oyun gazileri Elan Lee ve Shane Küçük tarafından düzenlendi ve internet karikatürcü Yulaf (Matta Inman) ile gösterilen, Kedi Yavruları Patlayan sadece infilaklı felines ile, Roulette gibi. Oyun oldukça basit, bir şey değil, birçok oyun uygulamaları bu gün şunlardır vardır: sizinle aynı odadaki diğer insanlarla oynayacağız online bir oyun.

 

Daha da iyisi,önümüzdeki dört gün boyunca bir olarak ücretsiz tüm in-app satın alma (ekstra deste, yeni avatarlar) yaptık. Artık tüm ekstra eğlence üzerine atlamak istiyorsunuz, değil mi?

 

Sen ve arkadaşlarının herhangi bir sayı Patlayan Yavru başlattığınızda, bir kişi bir oyun oluşturmak gerekiyor ve-yoluyla büyülü kombinasyon Wi-Fi ve Bluetooth herkes görmek ve kendi iPhone’lar oyuna katılabilirsiniz.

 

Birisi onlara kaybeden yapan güverte, bir Patlayan Kitten çeker kadar oyuncular kartlarını çizin. Oyuncu lazer pointer, göbek losyonları ve CATNIP sandviç ile patlak gelen kedi yavrusu durduran bir Defuse kartı varsa Neyse ki, tehdit nötralize edilecek ve sonraki oyuncu uçucu kediler güverte ile şanslarını alır. Diğer tüm kartlar, en azından kaçınılmaz ya da güverte kötü kart çekmek için rakiplerinizi zorlamak için deneyin gecikme.

Tek başına bu mekaniği ile eğlenceli bir ton var, ama aynı zamanda Inman adlı komik sanat ve ses efektleri elde edersiniz. Hatta bir gülünç  görünümlü tavşan, ayılar, koyun, ve kullanımı hatta mısır köpekleri, oyun kendinizi temsil etmek bir avatar seçerek olduğunun dan. Kartlar daha sonra oyun içinde ayırt edilemez kedi izmaritleri içine kartları rakibin güverte döner biriyle, benzer komik. Ayrıca, kedi izmaritleri.Eğer  oyun satın almak için, 20 $ için orijinal Patlayan Yavruları kart oyunu yakalayabilir. Bu, şimdiye kadar, ikisi de destekçileri çoğu numarası ile tarihinin en destekli oyun yanı sıra kampanya oldu. Oyunun web sitesini opines gibi, Kedi Yavruları Patlayan yavru kedi ve patlamalar halinde olan insanlar için bir kart oyunudur. Ve lazer ışınları. Ve bazen keçi. ”

Nasıl aşağı açabilirsiniz? Şu anda 1.99 $ App Store üzerinden Kedi Yavruları Patlayan ve ücretsiz olarak tüm ekstra şeyler kapmak emin olun. Bir Android sürümü yakında geliyor.

About admin 241 Articles
Kendi Kişisel Yorumların Buluştuğu Yer Elektronik Ürünler Hakkında Gelen Yorumları Tek Çatı Altında Buluşturan Bi Site Kisiyorumlari.com

İlk Yorumu Siz Yazınız..

Bir Cevap Yazın