cep telefonu kılıfları apple watch deri kordon

Haftanın Harika Uygulamaları Apple

Apple’ın çeşitli App Mağazaları yeni uygulamalara birkaç denemek için haftanın Süper gün demektir Ama hangilerinin ?

Eğer büyük bir Apple TV medya oynatıcı arıyorsanız , Apple İzle sürükleyici metin tabanlı oyun, ya da büyük bir iPhone uygulaması ilk 2016 macera planlamak !

Aşağıda bizim uygulamalara göz atın.

Concepts

Concepts

Büyük bir dijital Kavramlar detaylı çizimler hızlı eksikleri gidermek oluşturma gelen her şeyi yapmanıza olanak sağlar.

Şu anda mevcut iPhone yanı sıra iPad için, uygulama sonsuz, esnek, multi-touch şekil kılavuzları, ayarlanabilir vektör vuruşları ve SVG ya da KAH dahil biçimlerde ihracat yeteneği ile kullanıcılara sunuyor. Seni çarptığında büyük tasarım fikri çizimi için mükemmeldir.

IPhone, iPad: Hazır
Maliyet: Ücretsiz
Nerde: App Store’u

Lifeline

Lifeline
IPhone ve Apple mükemmel bir metin tabanlı macera oyunu, Lifeline bir kilitlenme iniş sonrasında izleyen bir hikaye. Kahramanı Taylor mahsur kaldığını ve bildirimler gün boyunca oynayacağınız ve oyun, gerçek zamanlı olarak oynayın.”Haftanın App” bu hafta seçildi hiç şaşırtıcı değil.
IPhone, Apple: Hazır
Maliyet: Ücretsiz
Nerde: App Store’u

Tripnary

Hala önümüzde soğuk, yağışlı hava var. Noel heyecanı, bol, pek çok insan yoğun planlama tatildir hiç şaşırtıcı değil. Bir sonraki tatil için bir bütçeniz varsa, Tripnary harika bir uygulama – en iyi bütçe ve gereksinimlerine uygun harika bir hedef bulmak için dünyanın dört bir yanından tatil fiyatları karşılaştırın bir uygulama.Uygulamanın en son güncelleme daha önce Tripnary daha da kullanışlı hale yerel para birimi cinsinden fiyatları görmek için ekler. Eğer “Güneşli mutluluk gevşemek” Tripnary herkes için birşeyler var.
IPhone, iPad: Hazır
Maliyet: Ücretsiz
Nerde: App Store’u

Venture Kid


En önemlisi muazzam piksel sanat grafik, büyük bir müziği ve eğlenceli oyun, bu hafta 2016 yılında gelip ben kesinlikle zevk bir iOS oyunu.

IPhone, iPad: Hazır
Maliyet: 0,99 $
Nerde: App Store’u

 

About admin 241 Articles
Kendi Kişisel Yorumların Buluştuğu Yer Elektronik Ürünler Hakkında Gelen Yorumları Tek Çatı Altında Buluşturan Bi Site Kisiyorumlari.com

İlk Yorumu Siz Yazınız..

Bir Cevap Yazın