cep telefonu kılıfları apple watch deri kordon

HTC 10 Evo Yorumlari

Htc 10 Evo ile arka yüzeyi metal ancak arkası düz ve 5.5 inçlik ekran sayesinde çok daha büyük. İnce tutmayı zorlaştırıyor ve Evo gerekenden daha iyi kavramak gerekiyor gerçekten büyük ekrana sahip Adil olmak gerekirse, verilen USB-C kulaklıklar iyi ancak muhtemelen herkes için olmayacak bas tepkisi, iyi hacim ve bol detaylar var.

Htc 10 Evo 5.5-inç HD LCD ekran paneli doğru ve LCD panellerin AMOLED rakipleri ile aynı yoktur; özellikle kırmızı ve portakal renkleri hafif sıkıcı görünür. Hâlâ doğrulukları için LCD’leri tercih ediyorum, özellikle de resimler arasında dolaşırken ve videoları izlerken.

En İyi Özellikleri

Kulaklık gerçekten iyi

Suya dayanıklılık

Android 7.0 sahip

5.5-inç HD ekran

3GB RAM

32GB dahili depolama

USB-C 3.200 mAh pil

Android 7.0

HTC One M9’u ve diğer birçok telefonu aşırı ısınma nedeniyle kullanılamaz hale getiren aynı yonga seti sahip ancak şarj esnasında hâlâ belirgin bir şekilde sıcak ve zorlu oyunlar oynarken daha da fazla ısınır. Önceki telefonlarda olduğu kadar kötü değil, ancak sorun hala var Performans iyi ancak fiyata tam olarak beklediğim gibi değil oyunlarda arada bir kasma olabiliyor Ancak oyun oynamıyorsanız, hiç sorununuz olmaz. E-posta gönderme, Chrome’da gezinmekte ve mesajlaşmada ve benzerleri için çok fazla güçlü sahip telefon 3GB RAM de var 32GB depolama. Daha fazla saklama kapasitesine ihtiyacınız varsa bir microSD yuvası ile hafızayı artırabilirsiniz.

HTC 10 Evo Arka Kamerası İle Çekilmiş Resimdir.

Ses de her zaman HTC’nin telefonunda çok iyi ve bir kez daha iyi bir iş çıkarmıştır. ancak ağır ve çok yüksek sesle ve hem kablolu hem de kablosuz kulaklıklardaki ses çok iyi. Yüksek çözünürlüklü ses desteği hem dinleme hem de kayıtta ve gürültü önleyici mikrofonlar, birini gerçekten aradığınızda harika bir deneyim yaşatır. kamerası 16 megapiksel var

Bir diğer hafif rahatsızlığı ise eski işlemci kullanılmasından ötürü, Hızlı Yükleme 2.0 üzerinden herhangi bir hızlı şarj standardını desteklemiyor olmasıdır. Yaklaşık şarjda 2 saat sürdü ve yaklaşık 40 dakika içinde batarya da % 50’ye varabilirsiniz.

About admin 241 Articles
Kendi Kişisel Yorumların Buluştuğu Yer Elektronik Ürünler Hakkında Gelen Yorumları Tek Çatı Altında Buluşturan Bi Site Kisiyorumlari.com

İlk Yorumu Siz Yazınız..

Bir Cevap Yazın