cep telefonu kılıfları apple watch deri kordon

HTC U Ultra Yorumlar

HTC U Ultra satışa sunulacak ancak. Şubat ayının ortalarından itibaren piyasaya sürülmesi bekleniyor. Pazara ilk giren HTC U Ultra 64 GB dahilli hafızaya sahip telefon renk seçenekleri: siyah ve mavi bide beyaz olacağı söyleniyor. HTC 128 GB dahili bellek ve safir cam görüntü korumalı bir model olarak HTC U Ultra’yı piyasaya sürüyordu.

Bir HTC cihazı için tipik bir özelliklere sahip. 64 GB sürümü fiyatı 750 $ ön sipariş ve Mart ayı başları gönderildiğinde T-Mobile ve AT & T ile çalışacak. 128 GB ve safir cam sürümünün fiyatı 849 EUR yaklaşık 898 USD olacak. U Ultra benzer teknik özelliklere sahip Google Pixel XL’den fiyatı daha ucuz.

HTC nin tasarımını bildiğiniz düşündüğün her şeyi unutun. HTC U serisini tam metal tek gövdeli tasarıma sahiptir. HTC uzun yıllardır bu tarz bir akıllı telefon tasarımını elinde tutarken iPhone 6 da dahil olmak üzere gittikçe daha rekabetçi olmaya başlıyor metal tasarımı olması da bunu kanıtı gibi. HTC U Ultra’nın sunumunda yeni tasarımın geliştirilmesi için iki yıl aldığının söylediler. Bu kadar uzun sürmesinin nedeni, şirketin kenarları ve köşeleri yuvarlak olması için bir üretim süreci geliştirmesi gerektiğiydi. Ayrıca, safir cam HTC’nin ihtiyaç duyduğu boyutta üretilmelidir

ön ve arka arasında bir alüminyum çerçeve bulunuyor bu çerçevenin kenarlarında tanıdık ses düğmeleri, güç düğmesi ve ayrıca USB Type-C konektörü ve çerçevenin altında bir hoparlör ızgarası bulunur. HTC 10 Evo ile aynı 3.5 mm kulaklık girişine sahiptir.

HTC U Ultra’nın teknik özellikleri HTC tarafından üretilen Google Pixel ve Pixel XL ile benzerdir. 4GB RAM’e sahip Qualcomm Snapdragon 821 ve uygulama ve kişisel veriler için 64GB veya 128GB dahilli bellek hafıza ile güçlendirilecek. MicroSD kart yuvası sayesinde depolama kapasitesi 2 TB’a kadar genişletilebilir.

Donanım Pixel XL’e çok benzer olduğundan, performansın Snapdragon 821’in desteklediği ve diğer akıllı telefonlara benzeliği sahip. Bunu birkaç hafta içinde tamamen gözden geçireceğiz.

Kamera 12 MP ile çekim yapıyor ve videolar 4K’da. Dört mikrofon sayesinde 3D ses de video kaydı edebiliyorsunuz. Piksel boyutu 1,55’dir ve düşük ışık aralığında iyi görüntüler sağlamalıdır. Odaklanma sırasında HTC, lazer otofokus, kontrast ve faz kombinasyonuna dayanır. HTC, Google Pixel Telefonlarının aksine, optik görüntü sabitleme özelliğine sahip bir lens kullanıyor

Videolar Full HD olarak çekilirken ön kamera 16 MP. HTC U Ultra’nın bataryası 3000 mAh’dir. HTC, bunun 3G / 4G şebekelerinde 26 saat konuşma süresi ve 13 güne kadar bekleme süresi olduğunu belirtiyor.

About admin 241 Articles
Kendi Kişisel Yorumların Buluştuğu Yer Elektronik Ürünler Hakkında Gelen Yorumları Tek Çatı Altında Buluşturan Bi Site Kisiyorumlari.com

İlk Yorumu Siz Yazınız..

Bir Cevap Yazın