cep telefonu kılıfları apple watch deri kordon

Huawei Ascend G7 Yorumları

Süper

4 Senedir İphone Kullanıcısıydım Arkadasımın Önerisiyle Bu Telefonu Aldım İyikide Aldım Şarjı 1,5 – 2 Gün Dayanıyor Oyunlarda Uygulamalarda Kasma Yapmıyor, Kameraları Güzel. Size Kalan Büyük Ekranın Keyfini Çıkarmak. Fiyat Piyasaya Göre Uygun.

Huawei-g7-

Fiyat/Performans Ürünü

Yaklaşık 3 Haftadır Kullanıyorum, Telefonda İstediğiniz Herşey Var Güç, Estetik, Hız, Hatta Güncelleme İçin Aramıştım Huawei Telefonla Da Çok Yardımcı Oldu Bir Sorun Yok Çok Şükür . Ben Yorumlara Bakıp Almıştım , Size De Tavsiye Ederim Tam Fiyat/Performans Ürünü.

Huawei-G7-yorumları

Güzel Telefon

Kamera Mükemmel , Hızlı Telefon Bunlar Telefonun Ve Sitenin Artıları.Telefonun Eksileri Ekran LG G2 Kadar Parlak Değil.Zaten Tianma Panel Değil Boe Panel.Alacaklar Bunu Bilsin Diye Söylüyorum.Ekran Parlaklığı Ve Renk Sıcaklığından Yapılan Ayarla Değişim Yapmamı Gerektirecek Bir Durum Yoktu Bana Göre Ve Aldım. Sonuç Büyük Ekran Olsun,Kamera Süper Olsun ,Çok Canlı Ekran Olmasada Olur Diyorsanız Alacağınız Telefon İşte Bu

Huawei-G7

Huawei

Ürüne Gelince,Huawei G7 Performansı Ve Yüksek Kalitede Özellikleriyle Fiyatının Çok Üzerinde Bir Cihaz,Donma Yok,Isınma Yok,Dokunmatik Arama Çok Hassas Ve Hızlı,Kameralar Çok Net Ve Kaliteli Fotoğraf Veriyor.Müzik Kalitesi,Kapasitesi Ve Şık Tasarımıyla,Pahalı Telefonları Aratmıyor.Şarj İki Gün Gidiyor.Ön Cam Çabuk Çiziliyor.Alır Almaz Kırılmaz Cam Kaplattım.Arka Kapağı Orijinal Kutusundan Çıkıyor.Fazla Söze Gerek Yok Diyeceğim Ama Söylemeden Geçmek Cihaza Haksızlık Olacak.Ben Eşime Aldım,Bir Hafta Oldu,Kullandığım Cihaz Ömrünü Doldurduğunda Kendime De Aynısını Almayı Düşünüyorum.

Huawei Ascend G7 Özellikleri

Zarafet ve Saflık: Yeni tasarım vizyonu

Huawei G7, sizin yaşamınızı geliştirmek için yaratılan her bir form ve fonksiyon sayesinde akıllı telefon dizaynının yeni vizyonunu takdim ediyor. 5.5” ekranıyla bir çerçeveden daha fazlasını sunarken, görüntü kalitesini ve görüş açılarını geliştiriyor. Metalik arka kasa elinizde kaliteli ve eşsiz bir his bırakırken, ergonomik kıvrımları ve ultra-ince dizaynı denge ve gücü beraberinde getiriyor.

Fonksiyonel Kamera Deneyimi: 13MP arka kamera, 5MP ön kamera

İster HD video çekin, ister kaçırmak istemediğiniz bir anı yakalayın ya da mükemmel panoramik selfie çekin, Huawei G7 yüksek teknoloji kamera özellikleri ile mükemmel sonuçlar almanız için geliyor. 13MP arka kamera ve 5MP ön kamera kristal berraklığında detaylar, 88° geniş açılı lensler, ışık sensörü ve mavi ekran filtresiyle çektiğiniz her bir fotoğraf kesinlikle profesyonellere taş çıkaracak.

Hayatı Yakala: Dinamik kamera deneyimi

Huawei G7’nin her bir kamera özelliği sizlere harika fotoğraflar yaratmanızı kolaylaştıran seçenekler sunar. Optimize kamera yazılımı, hızlı yakalama fonksiyonu, ön izlemeli panorama özelliği ve iyileştirme seçenekleriyle G7 size muhteşem sonuçlar verecektir.

4G LTE Deneyimi: Daha güçlü bağlantı, daha çok verimlilik

4G LTE desteğiyle, G7’nizi kullanmak çok hızlı, çok eğlenceli ve çok daha az yorucu. Data ulaşım hızı 7 kat daha fazladır ve böylece 1 GB dosyayı 60 saniyede indirmenize, müzikleri kesilmeden dinlemenize ve içeriklerinizi göz açıp kapayıncaya kadar internete yüklemenize yarar.

İletişimde Kalın: Akıllı geçiş ile akıllı çift anten

Huawei G7 akıllı anten geçişi teknolojisi sayesinde hiç bir kesinti olmadan konuşmanıza, internette gezinmenize ve işlerinizi başarılı bir şekilde bitirmenize yarar. Antenlerin alıcılarından biri cihazın altında diğeri ise üstünde yer almaktadır. Yazılım tarafından kontrol edilen antenler bağlantınızı sabit ve verimli tutmak için aralarında otomatik geçişler yapar.

İleri Gidin: 3000 mAh batarya

Ultra-ince dizaynına rağmen, Huawei G7 bitmek tükenmek bilmeyen büyük bir bataryaya sahiptir. 600 saatten fazla açık kalabilir ya da video izleme, oyun oynama ve HD kayıt yapma gibi aşırı kullanımlarda bile tek şarj ile 1.2 gün sürebilecek kapasiteye sahiptir.

Daha Uzun Sürsün: Üst düzey enerji tasarrufu

Enerji tasarrufu teknolojisi, 64 bit işlemci teknolojisinin size sağladığı daha akıllı ve daha verimli batarya kullanımını en üst seviyede kullanmasını içerir. Eğer şarj aletinizi yanınıza almadıysanız, akıllı enerji tasarruf modu size %10 şarj ile 24 saat açık kalabilme olanağı sağlar.

Gelişmiş kullanıcı tecrübesi: Yeni Huawei Arayüzü

Huawei Emotion UI 3.0 daha fazla özellik ve gelişmiş kullanılabilirlik sağlar. Kullanımı oldukça kolay ve çok hafif bir arayüzdür.

 

About admin 241 Articles
Kendi Kişisel Yorumların Buluştuğu Yer Elektronik Ürünler Hakkında Gelen Yorumları Tek Çatı Altında Buluşturan Bi Site Kisiyorumlari.com

İlk Yorumu Siz Yazınız..

Bir Cevap Yazın