cep telefonu kılıfları apple watch deri kordon

Huawei P9 Lite Yorumlar

Huawei’nin yazılımda büyük olmayabilir, ama donanım acısından gerçekten çok iyi hızlı Kirin yongaları tarafından desteklenmektedir mükemmel performans sağlıyor. Huawei P9 lite herhangi bir şekilde beklenmedik şekilde uygulamalarda çökme yaşamadık P9’un performansında ile herhangi bir sorunla karşılaşmadık.

kamera 12 megapiksel LED flaş ve otomatik fokus özellikleri vardır. normal akıllı kameralara göre 300 kadar% daha fazla ışık resim çekme imkanı Huawei kamera düşük ışık performansını bile en iyi görüntüyü almanızı sağlar.

Huawei P9 60fps Full HD video çekebiliyor hem. telefon 4K video kaydı bulunuyor. P9 Lite sadece 30fps, Full HD çözünürlükte.

Huawei P9 Lite Ön Kamerası İle Çekilmiş Resimdir 

huawei-p9-lite-on-kamera

Huawei için her zamanki gibi özel bir işlemci P9 Lite yüklenir. 2 GHz ve 1.7 GHz grafik ünitesi orta çözünürlükte sorunsuz oyunları vermektedir. P9 Lite olarak RAM 3 GB ile hız performansa sahip

P9 Lite da çeşitli avantajlar Wi-Fi Direct, Miracast ve USB OTG desteği artı tarafta bulunmaktadır. PC, HiSuite yazılımı ile otomatik olarak kurulur içeren sanal bir CD sürücüye bağlı olduğunda. Kullanıcılara, yerel yedekleme oluşturmak verileri yönetmek ya da burada akıllı telefon için güncelleştirmeleri yükleyebilirsiniz.

Huawei P9 Lite Uzun Süre Kullanımda Isı Testinde 46,8 Dereceye Kadar Isınma Mevcut

huawei-p9-lite-isi-testi

16 GB depolama 128 GB’a kadar genişletilebilir İki SIM kart yuvaya takılabilir. Bir de mikro SD kart ile depolama genişletmek imkanı sağlıyor telefonun şuan En son Android 6.0 sürümü

Huawei’nin P9 Lite paneli 1920×1080 piksel çözünürlüğe sahip. Bu etkileyici bir piksel yoğunluğuna yol açar P9 pil kapasitesi 2200 mAh de

Huawei P9 Lite Arka Kamerası İle Çekilmiş Resimdir

lg-x-power-kamerasi-ile-cekilmis-resim

En İyi Özellikleri

WiFi kullanımda pil süresi 10 saat kadar dayanabiliyor

Parlak Full HD Ekran

Yüksek Kaliteli Taşarım

3 GB RAM

LTE ve çift SIM

Android 6.0

iyi kamera

yüksek performans

pil süresi uzun olması

Süper hızlı parmak izi tarayıcı

 

About admin 241 Articles
Kendi Kişisel Yorumların Buluştuğu Yer Elektronik Ürünler Hakkında Gelen Yorumları Tek Çatı Altında Buluşturan Bi Site Kisiyorumlari.com

7 Comments on Huawei P9 Lite Yorumlar

  1. p9 lite kullanıyorum, şöyle bir sorun yaşıyorum. belli bi zamandan sonra gelen mesajlarımı göremiyorum. mesajlar+menü+ayarlar+gelişmiş+sım kart iletilerini yöneti tıkladıktan sonra bütün mesajların orda olduğunu görüyorum. sebebi nedir acaba bilen varmı?

    • Telefonun hafızasından yer olduğuna emin olun eski gelen mesajları silin ve Halen sildiğiniz halde problem oluyorsa telefonun fabrika ayarlarına geri dönerek deneyin..

      • öncelikle teşekkürler, müşteri hiz.aradım dediklerinizi yaptırdılar. fab.ayarlarına döndürdüler 1 gün sonra tekrar yaptı, üstelik yoğun olarak da mesaj almıyorum.

    • merhaba ekran değişimini huawei servisindemi yaptırdınız yoksa farklı bir yerdemi ekran değişimi sağlandı ekran değişimi yapan yere gidip durumu belirtmeniz daha iyi olacak çünkü değişim sırasında kamera hasar görmüş olma ihtimali var…..

Bir Cevap Yazın