cep telefonu kılıfları apple watch deri kordon

Lenovo A7000 Yorumlar

Tavsiye Edilir

Telefonu 16 Gündür Kullanıyorum. Herhangi Bir Sorun Yaşamadım. Estetik Bir Telefon. 5,5 İnç Ancak İnce Ve Estetik Duruyor. Bundan Önce Bir Telefon Almıştım. 5,5 İnti Oda. Çok Büyük Ve Kabaydı. Üstelik 5 Günde Bozuldu.:)) Bu Telefonu Da Kasarak Kullandım. Ancak 8 Çekirdek, 1,5 Ghz Ve 2 GB Bellek Sayesinde Ne Donma Ne Kasma Söz Konusu. Dokunmatik Çok İyi, Ekranın Kasaya Oranı Mükemmel. Ses Kalitesi De Müthiş. Dolby Var Zaten. Konuşmalar Çok Net. Bataryası Da İyi. 7/24 Wifi, Video, E-Mail, Mesajlaşma, Uygulamaların Arka Planda Çalışması Durumunda Dahi Bir Günü Çok Rahat Çıkarıyor. Güç Tasarrufu Yapıldığında İse Bu Süre 2-3 Güne Uzuyor. Kamerası Da İyi. Fotoğraf Meraklısı Olmayanlar İçin İdeal. Kötü Değil. Çokta İyi Değil Ama :)) Sonuç Olarak Ucuza Alınacak Hızlı Ve Özellik Bakımından Harika Telefon.

lenovo-a7000-kisiyorumlari-min

Lenovo A7000

Ürünün Özelliklerinin Açıklandığı Bölümde Çift Hat Özelliğinin Olmadığını Belirtmişler. Ancak Gelen Telefonda Çift Hat Özelliği Vardı. Daha Sonra Lenovonun Sitesinde Telefonun Özelliklerini İnceledim. Orada Ülkelere Göre Bu Özelliğin Değişebileceği Belirtilmiş. Yani Almak İsterseniz Çift Hat Özellikli Gelebilir. Çift Hat Kullanmadığım İçin Performansı Hakkında Bir Şey Diyemeyeceğim. Her İki Kamerası Da Gayet İyi. Cihazın SAR Değerleri ; HEAD SAR: 1.260W/kg BODY SAR: 0.999W/kg. Kısacası Fiyatının Çok Çok Üzerinde Özelliğe Sahip. Ben Aldığımdan Dolayı Memnunum. Tavsiye Ederim.

lenovo-a7000-kutu-acilisi-min

Sağlam Ve Kullanışlı

Fiyatına Göre Özellikleri Oldukça Yeterli. Güncelleme Desteği Çok İyi Otomatik Geliyor Ve Yüklüyorsunuz. 2 Aydır 3 Defa Düşürdüm Elimden Dağılmadan Kapanmadan Çalışmaya Devam Ediyor, Kasası Oldukça Sağlam. Kutudan Şeffaf Koruma Da Çıkıyor. En Sevdiğim Özelliği Ses Kalitesi Hem Konuşurken Hem Müzik Dinlerken. Kameralar Oldukça Yeterli 8 MB Diyerek Azımsamamak Gerek Görüntü Yakalaması Ve Odak Noktasını Seçme Şansı Var. Şarjı Çok İnternet Kullanmama Rağmen 1 Günü Aşıyor Rahatlıkla. Diyelim %5 Şarjzınız Kaldı Tek Bir Dokunma İle Üstün Güç Tasarrufuna Geçerek İnternet Kullanımını Kapatıp Sadece Telefon Ve Sms İle Size 1-1.5 Saat Kullanım Olanağı Veriyor. 8 Çekirdek Hakkını Vererek Çalışıyor, Çok Çeşitli Uygulamaları Aynı Anda Açarken Takılma Ve Donma Olmuyor. Severek Kullanıyorum.

Lenovo A7000 Özellikleri

Genel Özellikler
Menşei Çin
Ağırlık (gr) 140
Teknik Özellikler
Telefon Tipi Düz
Genişlik 76.2 mm
Şebeke Frekansı LTE (4G)
İşlemci Özellikleri
İşlemci Hızı 1.5 GHz
Ekran Özellikleri
Ekran Boyu 5.5 inch
Ekran Çözünürlüğü (px) 720 x 1280
Ekran Renk Sayısı 16M
Kamera Özellikleri
Ön Kamera Çözünürlük (mp) 5
Kamera Çözünürlük (mp) 8
Bellek
Dahili Hafıza 8 GB
Mobil Ram Boyutu (mb) 2 GB
Kasa
Kalınlık 8 mm
Yükseklik 152.6 mm
Bağlantı Özellikleri
4G Var
Wi-Fi Var
Bluetooth 4.0 Var
Kamera Özellikleri
LED flash Var
Yüz algılama Var
Otomatik Netleme Var
Diğer
İşletim Sistemi Android 5.0 (Lollipop)
İşlemci Türü MediaTek MT6572m
İşletim Sistemi Türü Android
Ekran Özellikleri
IPS Panel Var
Dokunmatik Var
LCD Var
About admin 241 Articles
Kendi Kişisel Yorumların Buluştuğu Yer Elektronik Ürünler Hakkında Gelen Yorumları Tek Çatı Altında Buluşturan Bi Site Kisiyorumlari.com

1 Comment on Lenovo A7000 Yorumlar

Bir Cevap Yazın