cep telefonu kılıfları apple watch deri kordon

Samsung Galaxy Note 9 Yorumlari

Bu telefonun iki çeşidi arasında seçim yapabilirsiniz. Temel değişken şimdi 128GB depolama alanına ve 6 GB RAM’e sahip ve ayrıca 8GB RAM ile 512 GB depolama seçeneği var. Galaxy Note 9’un bir çift SIM kartı vardır, böylece ikinci bir SİM’e ihtiyacınız yoksa, daha fazla depolama için bir microSD kart kullanabilirsiniz. Samsung kendi 512GB microSD kartının yakında piyasaya sürüleceğine dikkat çekiyor ve hiç şüphesiz pahalı olacaktır ayrıca 1 TB’a kadar birleşik alana sahip olabilirsiniz.

Samsung’un tüm gün sürecek dediği 4000mAh bataryasına bağlanabilir. Kablosuz şarj ve hızlı şarj da mevcuttur. Her iki SIM’de yüksek hızlı Cat 18 LTE ağlar taşıyıcı toplanmasını destekliyorsa 1.2Gbps, 200MBps aşağı elde edersiniz. Tabii ki, yüksek çözünürlüklü aptX ses desteği ile çift bant Wi-Fi ve Bluetooth var.

USB Type-C bağlantı noktası aslında USB 3.1 hızında 5Gbps çalışıyor ve Samsung’un en iyilerinden biri tek bir USB Type-C – HDMI kablosuyla bir masaüstü monitörünü takabilmeniz ve telefonunuzu bir masaüstü bilgisayara dönüştürmenizdir bunu için Bir Bluetooth klavye ve fareye ihtiyacınız olacak

Samsung Galaxy Note 9 Arka Kamerası İle Çekilmiş Resimdir.

Ekranın üstünde basit yüz tanıma oranından çok daha güvenilir biyometrik kimlik doğrulaması vaat eden bir iris tarayıcısı var. Hem iris hem de yüz tanıma özelliğini birlikte kullanan Samsung’un Akıllı Tarama seçeneğini de açabilirsiniz. Kayıt bize bir saniye sürdü, ancak tanıma birkaç gün boyunca deneyimlerimizde biraz yavaştı her bir kilidi açık ışığa bağlı olarak 1-2 saniye geciktirdi. Güç veya ev düğmelerine de dokunmanız gerekir bekleme modundayken yüzünüzü tanımak için telefonu kaldıramazsınız.

 

Galaxy Note 9 Özellikleri

 

Ekran 6.4 inç Süper AMOLED (2960 x 1440)

işletim sistemiAndroid 8.1 Oreo

İşlemci 845

Ram 6 GB, 8 GB

Depolama 128 GB, 512 GB

microSD 512GB’a kadar

Arka kamera Çift 12 MP Kameralar

Ön kamera 8 MP

Pil 4000 mAH

Pil Ömrü (Saat: Dakika) 11:26

Boyut 6,3 x 3 x 0,34 inç

Ağırlık 7.1

About admin 241 Articles
Kendi Kişisel Yorumların Buluştuğu Yer Elektronik Ürünler Hakkında Gelen Yorumları Tek Çatı Altında Buluşturan Bi Site Kisiyorumlari.com

İlk Yorumu Siz Yazınız..

Bir Cevap Yazın