cep telefonu kılıfları apple watch deri kordon

Samsung Galaxy S10 Yorumlari

Samsung Galaxy S10’un piyasaya sürülmesinden birkaç ay uzaktayız Telefonların donanım özellikleri ile ilgili bazı söylentiler zaten internet ortamına yayılmaya başladı bile Bunlardan biri, Samsung’un aynı anda üç farklı S10 modeli başlatacağını iddia ediliyor

Samsung’un aynı farklı Üç cihaza görünüşe göre 0, 1’in ötesinde ve 2’nin ötesinde kod adları verildi.

Eylül 2018’de üç model numarası çevrimiçi sızdırıldı ve görünüşte Galaxy S10’un üç farklı çeşidi olacağını doğruladı. Model numaraları SM-G970, SM-G975 ve SM-G973. İlk iki model numarası, Samsung Galaxy S9 gibi telefonlar için önceki modellerle eşleşir ancak üçüncü model numarası yepyeni ve ötesinde 0  giriş seviyesi cihazına bir referans olabilir.

Bu söylentiye göre, iki cihazın 5.8 inç ekranı olacak, üçüncüsü ise 6.2 inç ekrana sahip olacak. Galaxy S10’un 5.8 inçlik bir ekrana sahip olacağını, Galaxy S10 Plus’ın 6.2 inçlik bir ekrana sahip olacağını ve giriş seviyesi 5.8 inçlik bir ekrana sahip olacağını önerdi

Samsung’un üç S10 modelini başlatacağını söyledi. Normal S10 ve S10 Plus’ın ekran içi parmak izi sensörlerine sahip kavisli OLED ekranlar olmasına rağmen, üçüncü S10 modelinin kavisli bir ekranı veya ekran içi parmak izi sensörü olmayabilir.

  • Samsung Galaxy S10

6.1-inç ekran, kavisli

6GB veya 8GB RAM

128GB veya 512GB dahili depolama

  • Samsung Galaxy S10 Plus

6.4-inç ekran, kavisli

6GB, 8GB veya 12GB RAM

128GB, 512GB veya 1TB dahili depolama

  • Samsung Galaxy S10 Lite / Galaxy S10e

5.8 inç ekran, düz

6Gb RAM

128GB dahili depolama

Galaxy S10 hattının 5G yeteneğine sahip olmayacağına dair bir söylenti duyduk. Söylentilere göre, gelecek yıl piyasaya sürülen Samsung’dan bir 5G telefonu olacak, ancak kendi bağımsız modeli olacak ve bir S10 veya Note 10 cihazı olmayacak.Bu, 5G bağlantı özelliklerine sahip olacak bir Samsung Galaxy S10 “Ultra” modeli olacağı anlamına gelebilir.

Söylentiler bu 5G varyantının ilk üç cihazın piyasaya sürülmesinden bir süre sonra başlatılacağını öneriyor. 5G S10, şirketin uzun zamandır beklenen katlanabilir telefonu olan yaklaşan Samsung Galaxy F ile birlikte başlatılabilir.

Aynı hikaye aynı zamanda 5.8 inç Galaxy S10 modellerinden birinin tek bir arka kameraya sahip olacağını ve ikincisinin iki arka kamera sensörüne sahip olacağını iddia ediyor. 6.2 inç Galaxy S10 Plus, Huawei p20 Pro’ya benzer bazı söylentilere göre üç arka kameraya sahip olabilir.

Yakın tarihli bir rapor göre yaklaşan cihazlarda potansiyel olarak bulunacak kameralar hakkında daha fazla bilgi ekledi. Galaxy S10 Plus’ın cihazın önünde çift lensli bir kamera kurulumu ve arkada üçlü lensli bir kamera olacağını söylüyor. Arka kurulum Galaxy S9 Plus ile aynı olacak, ancak söylentilere göre 16mp, 120 derece ultra geniş açılı lens eklenerek.

Aynı rapor, Galaxy S10’un ön tarafta tek bir kamera ve arka tarafta üçlü bir kamera olacağını söylüyor. Bu arada, giriş seviyesi cihaz ön tarafta tek bir kamera ve arkada çift kamera alacak.

Ancak, başka bir rapor göre başka türlü önermektedir. Sadece Galaxy S10 Plus’ın arka üçlü kamerayı alacağını ve Galaxy S10 ve giriş seviyesi cihazın sadece çift lensli arka kameralar alacağını söylüyor. Ayrıca, Galaxy S10 Plus’ın F/1.5 ila f/2.4 değişken diyafram, F/1.9 diyafram açıklığı olan 16MP 123 derece süper geniş açılı lens ve F/2.4 diyafram açıklığı olan bir 13MP zoom lensi elde edeceğini iddia ediyor.

Aynı rapora göre diğer iki cihazda bulunan arka kameranın Galaxy S10 Plus ile aynı olacağını, ancak 13MP zoom lensi olmadığını göstermektedir.

Başka bir söylenti, Galaxy S10’un 3D sensörüne sahip ilk Samsung telefonu olabileceğini iddia ediyor. Bu, telefonun dış dünyayı 3D’de haritalamasına ve S9’un AR Emojisinin geliştirilmiş sürümleri gibi artırılmış gerçeklik özelliklerine yardımcı olmasına izin verebilir.

Samsung’un En Ucuz Galaxy S10’un 6GB RAM ve 128GB depolama alanı sunacağına inanılıyor. Bu, 4GB / 64GB Galaxy S9 üzerinde etkileyici bir sıçrama yapar. Söylentiler, standart Galaxy S10 ve S10 Plus’ın 6GB ila 8GB RAM ve 128GB ila 512GB depolama alanı sunacağını öneriyor. Ancak S10 Plus’ın 12GB RAM ve 1 TB depolama alanı ile daha da ileri götürdüğü söyleniyor.

Ayrıca, Samsung Galaxy S10’un yeni bir UI cildi ve Bixby dijital asistanının güncellenmiş bir sürümü ile Android 9.0 sürümünü çalıştırması muhtemeldir. Pilinin boyutu ve su ve toz direnci derecesi gibi telefon için diğer donanım özellikleri şu anda bilinmemektedir.

Samsung Galaxy S10 Özellikleri

Ekran 5.8-inç, 6.2-inç görüntüler

İşlemci yeni nesil Snapdragon veya Exynos yongası

RAM 4 – 6 – 8 GB

512GB’A kadar depolama

MicroSD Bilinmeyen

Kamera tek, çift ve üçlü arka kamera kurulumu

Pil Bilinmiyor

Suya dayanıklı bilinmeyen

Kulaklık jakı Bilinmiyor

Samsung deneyimi ile yazılım Android P

Diğer Özellikler Ekran parmak izi sensörü ve hoparlör, 3D sensör

About admin 241 Articles
Kendi Kişisel Yorumların Buluştuğu Yer Elektronik Ürünler Hakkında Gelen Yorumları Tek Çatı Altında Buluşturan Bi Site Kisiyorumlari.com

İlk Yorumu Siz Yazınız..

Bir Cevap Yazın