cep telefonu kılıfları apple watch deri kordon

Samsung Galaxy S3 Mını Yorumları

Samsung Galaxy S3 Mını Yorumları:

Sonuç Olarak Güzel

S3 Mini 10 Numara Bir Telefon Minik Kibar Fiyatı Oldukça Düşük Herkese Tavsiye Ederim 1,5 Senedir Kullanıyorum Ne Yazılımsal Nede Fiziksel Bir Sıkıntısı Çıkmadı

samsung-s-3-min

Mutlaka alın

Bütçeniz Sınırlı İse Ve Bunu Alınacaklar Listenize Eklediyseniz Alacağınız İlk Telefon Bu Olmalı Çünkü s 3 Mini Donanım Olarak Çok Çok İyi Anlatmaya Değmez Anlatsam Yanlış Anlarsınız Çünkü.Özellikleri O Kadar İyi Yani.Ben Bunu Alacaktım Onun Yerine S 4 Mini Aldım , S 4 Minide Güzel Ama Keşke S 3 Mini Alsaydım Diyorum…Ayrıca Telefonun RAM’i 1200 MB Olsaydı İyi Olurdu..

samsung-s-3-mini-kisiyorumlari.com-min

Samsun Galaxy S3 Mini

Kategoriler Arasında En İyi Ve Kullanımlı Telefonlardan Birisi Kamerası Net Çekim Menüler Arası Hızı İyi Kendi Adıma Telefon Süper Ben Memnum Kaldım Tavsiye Ederim

samsung-s-3-mini-min

SAMSUNG GALAXY S 3 MİNİ ÖZELLİKLER:

SAMSUNG GALAXY S3 MİNİ

 

TasarımGALAXY SIII mini, GALAXY SIII’ün minimal ve doğadan ilham alınan organik tasarımına benzer. İnsan odaklı yapısı gelişmiş kullanılabilirlik ile ergonomik ve konforlu bir deneyim sunar. Konforlu bir biçimde kavranması, zarif kavisleri doğal bir his ve tasarım sunar.

4,0” Super AMOLED Ekran

Biz buna gerçekliği görmek diyoruz. Kusursuz 4,0 inç Super AMOLED ekran, multimedya ve Web içeriğini harika renklerde ve netlikte görüntülemenizi sağlayan mükemmel bir görüntüleme deneyimi sunar.

Android Jelly Bean İşletim Sistemi

Android™ 4.1 (Jelly Bean) ile çalışan dünyanın en popüler akıllı telefon işletim sisteminin en yeni sürümü. Jelly Bean, doğru bilgiyi anında sağlayan Google Now™ özellikli yeni Google Search™ deneyimiyle birlikte hızlı, akıcı ve sorunsuz grafiklere sahiptir.

Pop up play

Pop up play, video seyrederken metin mesajları göndermenize olanak tanır. Kompakt olmasına rağmen işleri eşzamanlı yapmanızı sağlar. aynı zamanda webde gezinirken çektiğiniz videoları küçük bir ekranda izleyin.

Direkt arama

 

Samsung GALAXY SIII mini konuşmayı istediğiniz zamanı bile bilir. Biriyle mesajlaşırken, bunu yapmak yerine aramayı istediğinizde tek yapmanız gereken; telefonunuzu kulağınıza götürdüğünüzde, Direkt arama numarayı sizin için çevirsin. Artık, çağrı kayıtları veya rehber kurcalamaya son. Bırakın, Samsung GALAXY SIII mini işini yapsın, sizi anlasın.

S Voice

 

Samsung’un gelişmiş doğal dil tanıma yazılımı ile, basit özelleştirilmiş komutlarla telefonun kilidini açmak veya en sevdiğiniz şarkıları çalmak, ses düzeyini açmak ya da kapatmak, programınızı düzenlemek veya kamerayı otomatik olarak açmak ve fotoğraf çekmeye başlamak için sesinizi kullanabilirsiniz. (Desteklenen diller değişiklik gösterebilir.)

Akıllı uyarı

Telefonunuzu elinize aldığınızda, size telefonunuzdan ayrıldığınızdan beri olup bitenleri söylemesi iyi olmaz mıydı? Samsung GALAXY SIII mini ne zaman geri döndüğünüzü bilir ve cevapsız çağrılar ve yeni mesajlar hakkında sizi bilgilendirmek için kısa bir titreşimle sizi uyarır. Ne kadar da düşünceli ama…

About admin 241 Articles
Kendi Kişisel Yorumların Buluştuğu Yer Elektronik Ürünler Hakkında Gelen Yorumları Tek Çatı Altında Buluşturan Bi Site Kisiyorumlari.com

İlk Yorumu Siz Yazınız..

Bir Cevap Yazın