cep telefonu kılıfları apple watch deri kordon

Samsung Galaxy S8 Active Yorumlar

Samsung geleneksel olan Galaxy amiral gemisinin sağlam bir versiyonunu ile karşımıza geliyor. Samsung Galaxy S8 active toz ve su geçirmez özellikleri ile dayanıklı bir telefon olduğunu kanıtlıyor. Samsung genellikle Active telefon modellerini Haziran ayında duyururken, Galaxy S8 Active modelinin gelecek ay açıklanmasını bekliyoruz.

daha yüksek kapasiteli bir pil muhtemelen yaklaşık 4.000 mAh ve hala kablosuz ve hızlı şarjlı olarak ve (basınç, sıcaklık, şok ve radyasyon karşı dirençli) olması bekleniyor

Kenarlarının etrafında küçük korumanın olması ile daha yüksek olacak ve hem Galaxy S8’den daha büyük hem de daha ağır olacak.

Geçen yıl iç kısımlar Galaxy S7 ile aynıydı, bu nedenle Galaxy S8 Active için de aynı şeyi bekliyoruz. Bu, Snapdragon 835 işlemci, 4GB RAM, 64GB depolama alanı ve microSD kart yuvası anlamına geliyor.

Galaxy S8 active yeni teknoloji ile Akıllı telefonun dayanıklılık, gelişmiş işlevsellik, şaşırtıcı görsel çekicilik, benzersiz üretkenlik, mükemmel kalite görsellikleri ile bu yıl en iyi telefonu olacak gibi görünüyor

Kamera insanların yüksek kalitede akıllı telefonlar almasının temel nedenlerinden biri haline geldi. Samsung bunu biliyor ve bu yüzden Samsung Galaxy Active şimdiye kadarki en iyi kameraya sahip olduğundan emin olmak için ne gerekiyorsa yapacaklar. Arka kamera 13 megapiksel olacak ve ön kamera 8 megapiksel olacak. Arka ve ön kameraların her ikisinde de, hangi ışık koşullarında olursa olsun en iyi profesyonel fotoğraflar çekmeniz imkan sağlayacak bazı şaşırtıcı özellikler olacak. Ana özelliklerden bazıları otomatik odak, optik görüntü sabitleme, HDR, yüz tanıma ve coğrafi etiketleme olacaktır. Ayrıca, daha fazla bilgi edinmek isterseniz bazı diğer özellikleri indirme seçeneğine sahip olacaksınız.

İşlemci tüm önemli işlemleri herhangi bir gecikme olmaksızın halletme imkanına sahip olmalıdır. Snapdragon Qualcomm octa-core 3.2 GHz işlemci şimdiye kadarki en iyi adaydır ancak yakında daha iyi bir model görebiliriz. İşlemci herhangi bir şekilde cihazı yavaşlatmadan bir kerede birçok işlemi halledebilmelidir. Ne kadar çok olursa olsun oldukça kolay ve çabuk halledebiliyor şuanda her hangi bir ısınma sorunuyla karşılaşmadık.

Bir akıllı telefonun gösterilmesi, Samsung’un Samsung S8 Active ile çok önemli bir parçası. 4K ekran boyutu çapraz olarak ölçülen 5.5 inç olacaktır. Ekran çözünürlüğü de 4096 x 2160 olarak oldukça yüksek.

Samsung Galaxy S8 Active Özellikleri

EKRAN Tipi Süper AMOLED

Ekran Boyut 5,8 inç

Çözünürlük 1440 x 2960 piksel

RAM 4 GB RAM

Ön KAMERA 12 MP LED flaş

Hoparlör Evet

ÖZELLİKLER Sensörler parmak izi tarayıcısı arkaya monte edilmiş pusula, barometre, kalp atış hızı,

Batarya Çıkarılabilir Olmayan Batarya Li-Ion 4000 mAh

About admin 241 Articles
Kendi Kişisel Yorumların Buluştuğu Yer Elektronik Ürünler Hakkında Gelen Yorumları Tek Çatı Altında Buluşturan Bi Site Kisiyorumlari.com

İlk Yorumu Siz Yazınız..

Bir Cevap Yazın