cep telefonu kılıfları apple watch deri kordon

Samsung Gear Sport Yorumlari

Samsung Gear Sport bir güncelleme ile birlikte geliyor ve havuz ve denizde yüzme ile ne kadar kalori hesaplayan destekleyen yeni özellikler ile çok spor severler için harika bir yeni saat olabilir. ancak tam emin olacağımız bir şey. 50 metre derinlikte havuzlarda ve açık suda dolaşabilirsiniz bu nedenle bu saat istediğiniz her şeyi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Dahili GPS de var bu nedenle sadece saatiniz yanınızda olması yeterli olacaktır ve yeni Spotify çevrimdışı desteği ile birlikte gelir bu saatinize isterseniz müzik yükleyebilir ve bir telefona ihtiyaç duymadan müziklerinizi rahatlıkla dinleyebilirsiniz ve sporunuza kaldınız yerden devam edebilirsiniz.

Ayrıca bir kalp atış hızı izleyicisi var ve sözde daha önceki Samsung modellerine göre daha doğru sonuçlar edebilirsiniz. Ayrıca TV’nize aktarılacak fitness programları ve video eğiticileri de bulunmaktadır. Kalp atış hızınızı televizyonda gösterebilirsiniz böylece egzersiz yaparken de görebilirsiniz.

Ekrana gelince, Gear Sport, 1.2 inçlik Super AMOLED ekran ve 360 ​​x 360 çözünürlüğü ile S3’e oldukça benziyor. Bu, inç başına 302 piksel değerine eşit.

Kaputun altında Gear S3’ün sahip olduğu aynı kurulum gibi görünen bir çift çekirdekli yonga seti var. Bunun yanında 768MB RAM ile birlikte geliyor.

Gear Sport pazardaki çok sayıda akıllı saatler gibi 20 mm kayış boyutunu kullanıyor böylece farklı durumlar için hızlı bir şekilde değiştirebilirsiniz. Spor salonu için bir silikon kayış isteyebilirsiniz, ancak akşam yemeğine çıkacaksanız bir deri kayış seçebilirsiniz. Sağlanan silikon tipik olarak pütürlü ve biraz ucuz hissediyor ancak spor saati. kayış dahil 50g’da hoş ve hafiftir.

Samsung bir kez daha cihazla etkileşim kurmak için döner bir çerçeve sunuyor. Ekranı yine de kullanabilirsiniz ve yan tarafında da düğmeler vardır, ancak çerçeve ara yüzü kullanmanın gerçekten güzel bir yoludur.

Beklediğiniz gibi 1.2 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip. Bu nedenle, akıllı saatler açısından gerçekten büyük olduğunu fark edeceksiniz Çözünürlük 360×360 olan net görüntü sağlamak için yeterince iyi 302ppi ve Samsung, tercih edilen Super AMOLED teknolojisini kullanıyor, böylece mükemmel kontrast ve renkler var. Özellikle izleme açılarından etkilendik.

About admin 241 Articles
Kendi Kişisel Yorumların Buluştuğu Yer Elektronik Ürünler Hakkında Gelen Yorumları Tek Çatı Altında Buluşturan Bi Site Kisiyorumlari.com

İlk Yorumu Siz Yazınız..

Bir Cevap Yazın