cep telefonu kılıfları apple watch deri kordon

Sony Xperia XA1 Yorumlari

Sony Xperia XA1 23 megapiksel kamera harika birkaç fotoğraf çekti ve görüntülerin kalitesi ve netliği ile oldukça etkilendim. Resimde yer alan detay, yalnızca 10 metre uzaktaki tam yakınlaştırdığımda yapıldığında netliğinde hiç bozulma yoktu.

Sony kamera makyajında özel bir bellek çipi koydu. Bu, sadece kamera bir RAM gibi davranıyor. Sony bu donanımı ile kullanıcıları fotoğrafçılık yapması için kullanıyor. Yeni Xperias’taki yazılım kamera bir hareket tespit ettiğinde görüntü yakalamak için tasarlandı. Birkaç milisaniyelik bir sürede mükemmel fotoğrafı çekmeyi kaçırırsanız tahmini fotoğraf görüntülerini görüntülemenize ve kaydetmenize olanak tanır.

En İyi Özellikleri

5-inç 720p ekran

23 megapiksel kamera

32GB depolama alanı

3GB RAM

2.300 mAh pil

USB-C

Sony Xperia XA1 Arka Kamerası İle Çekilmiş Resimdir.

Sony özellikle kameraya yönelik gerçekten çok iyi kamera sahip telefon ekran bazı Sadece 720p, ancak oktanın çekirdeği olan Mediatek işlemci 3GB RAM batarya 2300mAh üzerinde daha dikkatli olmalı Gerçekten iyi performans gösteriyor Ayrıca 3GB RAM ve microSD ile genişletilebilen 32GB dahili depolama var.

Sony Xperia XA1 yıllar içinde düzenli olarak geliştirildi Android 7.0 Nugası ile birlikte geliyor. Sony’nin kendi uygulamalarının çoğu yüklü ancak oldukça iyi tasarıma sahip Plastik gövde ile Sony’nin düşük çözünürlüklü ekranı ile 2,300 mAh batarya sahiptir, ancak daha düşük çözünürlüklü ekran göz önüne aldığımızda test etmem gerekecek. Tıpkı Sony’nin diğer tüm telefonlarında olduğu gibi USB-C üzerinden de şarj oluyor. Özellikle rakip telefonların çoğunda olduğu gibi, parmak izi tarayıcı eksikliği bir utanç kaynağı Sony Xperia XA1 Japon markasında bazında çekici tarza sahip orta menzilli bir ürün yelpazesidir.

About admin 241 Articles
Kendi Kişisel Yorumların Buluştuğu Yer Elektronik Ürünler Hakkında Gelen Yorumları Tek Çatı Altında Buluşturan Bi Site Kisiyorumlari.com

1 Comment on Sony Xperia XA1 Yorumlari

  1. Telefonu alalı 1 hafta oldu gayet memnunum fakat kulaklıkta ses cok iyi hoparlör de iyi performans vermiyor. Birazda sarj sıkıntısı yasayabilir siniz. Genel anlamda telefonu puanlamak gerekirse bu fiyat segmentinde telefon için 10/7 ha birde parmak izi okuyucu olsa tadından yenmezmiş :))) Hoşçakalın..

Bir Cevap Yazın