cep telefonu kılıfları apple watch deri kordon

Sony Xperia XZ Premium Yorumlar

Sony’nin yeni amiral gemisini ve bu nedenle Samsung, LG, HTC ve daha önceleri piyasaya sürülen amiral gemileri duyurmasından bu yana üç ay geçse de hala etkileyici bir özellikli sahip bulunuyor. Xperia XZ Premium Snapdragon 835 işlemci, 4GB RAM, 64GB depolama alanı (ayrıca SD kartı), 3230mAh pil, 5.5-inç 4K ekran. XZ Premium’un 960 fps yavaşlatmalı videoya sahip yeni bir 19MP kamera da bulunuyor.

Ekran özellikleri 3840 x 2160 çözünürlüklü bir panel olsa da pil ömrü gerçekten iyi. ekranı Her uyandırma dakikasında 4K çözünürlük vermek bu nedenle bazı durumlarda yerel 4K çözünürlüğünü göreceksiniz: Örneğin, önceden yüklenmiş Sony uygulamasında yerel 4K çözünürlüklü videoları izleyebileceksiniz.

HDR’nin (çizmek için 10-bit) yanında 4K çözünürlük desteğinin Amazon Prime Video aracılığıyla da sağlanması amaçlandı böylelikle filmleri daha net çözünürlükte izleminize olanak sağlacak

Bence Xperia XZ Premium tasarımı, Sony’nin akıllı telefonları tasarlarken yollarını belirlediğini gösteriyor. Ancak tasarım bu noktada biraz tarihli gibi görünse de, etkileyici özelliklerle bu telefonu geçerli amiral gemisi alanında sağlam bir rakip haline getiriyor.

Sony Xperia XZ Premium Arka Kamerası İle Çekilmiş Resimdir

4K ekran, Sony’nin en iyi akıllı telefon görüntü deneyiminden birine sahip olabileceğiniz anlamına gelir; özellikle Sony’nin Triluminos ekranına koyduğu her şeyle. Ayrıca, 960 fps yavaş çekim kapasitesi, çeşitli Akıllı modlar ve mükemmel bir kamera düğmesi bulunan mükemmel bir kamera var.

ancak donanım umut verici. Arka tarafta Xperia XZ ile aynı RGB ve IR sensörlerine sahip 19 megapiksel bir kamera var. RGB sensörü renk reprodüksiyonunu iyileştirmek için lazer otofokusu odağı hızlandırırken faz algılama otofokuslu bir CMOS sensörü düşük ışıklı çekimi geliştirimeli. İlginç bir özellik de, görüntü bozulmasını en aza indirgemek ve post-processing süresini azaltmak için görüntüleri derhal işleyen, bellek gömülü bir sensör olan Motion Eye’dir. Kamera aynı zamanda 30fps’de 4K video kaydı ve 240fps’de ultra yavaş hareketli kayıt yapabiliyor. Ön kamera 13 megapiksel sahiptir.

ÖNEMLİ ÖZELLİKLER

5.5-inç 4K HDR ekran

Snapdragon 835

4GB RAM

64GB depolama alanı

USB Türü-C

19 megapiksel kamera

960 fps yavaş video

Android 7.1.1

Yüksek çözünürlüklü ekran

4K HDR ekran

Güçlü Snapdragon 835 işlemci

Yüksek çözünürlüklü ses. Stereo hoparlörler

 Su geçirmez. Genişletilebilir depolama alanı. En son yazılım.

About admin 241 Articles
Kendi Kişisel Yorumların Buluştuğu Yer Elektronik Ürünler Hakkında Gelen Yorumları Tek Çatı Altında Buluşturan Bi Site Kisiyorumlari.com

İlk Yorumu Siz Yazınız..

Bir Cevap Yazın