cep telefonu kılıfları apple watch deri kordon

Apple Telefonları İçin Şarj Yeri

Apple Şarj Sehpası

Apple Telefonları İçin Şarj Yeri 

Eğer apple watch saati ve akıllı telefonlar içinde en iyi tercih istiyorsanız (tabii ki Apple ve iPhone hakkında bilgi alma) pencere veya sehpa üzerinde şarj edilmemelidir. Griffin Watchstand Şarj İstasyonu size hem şarj etmek için tek bir şık yer verir. sadece 50 $ dolara sahip olabilirsiniz telefonunuz için bir lüks dinlenme yeri ve kaymaz yüzeyi olarak hizmet vermektedir.

iki USB portu kordonlar dahili depolama yoluyla bir karmaşa dönüşmesini tutulurken kolay, aynı anda hem şarj edin. Şarj sırasında, kolayca görüntülenebilir açılarda her iki cihazı tutarak bir komidin olarak hizmet vermekte ve kullanışlı görünüşü şık ve gösterişlidir apple için şarj yeri arıyorsanız size kesinlikle böyle kullanışlı ve güzel şarj almanızı tavsiye ederim hem akıllı saati şarj edin hem de telefonunuzu sehpa vazifesi görmektedir telefonunuzu şarj edebilirsiniz kablo ile hepsi içindedir.

About admin 241 Articles
Kendi Kişisel Yorumların Buluştuğu Yer Elektronik Ürünler Hakkında Gelen Yorumları Tek Çatı Altında Buluşturan Bi Site Kisiyorumlari.com

İlk Yorumu Siz Yazınız..

Bir Cevap Yazın