cep telefonu kılıfları apple watch deri kordon

Yeni İos Oyunları

Yeni İos Oyunları sağ uzay görünüm tam 360 derecelik gerçekleşir ilk misyon, uzay savaşları Sen gizemli kişiler tarafından size verilen görevleri tamamlamak için büyük uzay istasyonları, sağlam tüccarlar ve uzay korsanlar ordularını tarafından doldurulur, yıldızlararası uzayın çokluk almak ve sonra zanaat ve pilot becerilerini yükseltmek için ödül para alarak edeceğiz .

 

uzayda alan bir sürü var ve iPhone veya iPad içine düştüğünde en güzel oyunlar

 

Online Galaxy gibi oyunlar büyüklüğünü hatırlamak bu görev tabanlı uzay dalaşı ve asteroit madencilik simülatörü ile elinde başka hit vardır.

 

Her an derin uzayın karanlık derinliklerinden pembe ve mavi çalan galaksi kapsayan alanlarda, muhteşem barındıran uzay istasyonu altınlar ve askeri puan. Sen tekne tamir tutmak için yeterli cevher kapma ve itibar büyürken değişik kısır uzay korsanlar ve kötü adamlar kapalı mücadele, işaret noktasından hareket edeceğiz.

bir nakliye rota boyunca korumak için bir hedef verilen konum, özellikle yoğun ve süper eğlenceli. Emin olmak onları güvende tutmak için müttefiki yakın kalmak ederken, bir kargo gemisi Oyunu İsmi : stellar wanderer apple store ye yazarak bulabilirsiniz oyunla ilgi video izleyin

About admin 241 Articles
Kendi Kişisel Yorumların Buluştuğu Yer Elektronik Ürünler Hakkında Gelen Yorumları Tek Çatı Altında Buluşturan Bi Site Kisiyorumlari.com

İlk Yorumu Siz Yazınız..

Bir Cevap Yazın