cep telefonu kılıfları apple watch deri kordon

Haftanın En iyi Uygulamaları

Deezer Music on Apple Watch

deezer-music-apple-watch

On-demand müzik şirketi Deezer bu hafta ilk kez Apple Watch hizmet sunulan – müzik hayranları artık bileklerini (azami 40 milyon parçayı bir katalog oluşan) kendi Deezer çalma erişebilirsiniz anlamına gelir.

 

işlevsellik etkileyici büyük miktarda, kendi parçaları seçin, ruh çalma listesi dikte ya da üst yeni sanatçılar, parça ve çalma listelerini güncel tutulması izin yeteneği, recommender sistemleri de dahil olmak üzere, bu İzle uygulaması için var. dinleyiciler sevdikleri müzik zaten onların iPhone senkronize erişmek için bile bir çevrimdışı mod var.

 

Apple Watch: Hazır

Maliyet: Ücretsiz

Nerde: App Store’a

 

Sonic the Hedgehog

Gerçekten çok hızlı çalışır ve bu mavi kirpi var, bu yüzden büyük olasılıkla zaten Sonic hakkında bilmek kirpi, seçim havalı konsolu gibi SEGA Genesis korundu seminal 1991 yan kaydırma Platformer. Eh, ileri çeyrek yüzyıl atlamak ve Sonic 1 sadece Apple TV indir.

Sekeller Sonic the Hedgehog 2 Sonic CD, daha sonra bu ay takip ayarlanır, ancak geri bazı klasik SEGA eylem için zamanında adım arıyorsanız, sadece ilk orijinal başlığı ile oynamadan ile yanlış gidemem.

Apple TV: Hazır

Maliyet: $ 2.99

Nerde: Apple Stor De

 

About admin 241 Articles
Kendi Kişisel Yorumların Buluştuğu Yer Elektronik Ürünler Hakkında Gelen Yorumları Tek Çatı Altında Buluşturan Bi Site Kisiyorumlari.com

İlk Yorumu Siz Yazınız..

Bir Cevap Yazın