cep telefonu kılıfları apple watch deri kordon

Mac Book Uygulamaları

BusyCal 2

Akıllı filtreler ve özel görünümler, artı daha fazlası ile verimliliği artırmak ederken, bir taahhüt asla kaçırmazsınız kadar çabuk dosya olayları, ve alarmları görüntülemek ve düzenlemek için.

DEVONthink Personal

gezinmek ve bir kaç tıklama ile veri bile büyük setleri düzenlemenize yardımcı olmak için bir araç sağlam paketi ile, bir veritabanı, dosya fiziksel olarak bulunduğu olursa olsun tüm veri tutun.

CrossOver 15

Windows, Mac dock doğru uygulamaları başlatmak – oyunlar, üretkenlik yazılımı veya yardımcı programlar için olsun, yeniden başlatmadan Mac üzerinde yerel bir sanal makine veya Windows lisansı onları çalıştırmak.

Timing Mac App

sonra çok daha verimli iş akışı içinde aramak için tarih aralığı filtreleme gibi araçları kullanmak, zengin web sitelerini, uygulamaları kullanırken ziyaret harcamak ne kadar veri ve düzenleme belgeleri alın.

Yummy FTP ‘Pro’

otomatik yedekleme birkaç dosya ya da birkaç bin, transfer veya hızlı, duyarlı FTP, FTPS ve SFTP protokolü desteği için geniş bir özellikler yelpazesi ile web sitesi bakım yapmak.

NTFS for Mac 14

A, güvenilir, hızlı ve güvenli bir şekilde mümkün, kopyalama, içeriğini gezinmek okuma, yazma yapma, Mac NTFS (Windows) bölümleri erişebilir ve kolaylıkla dosya ve klasör oluşturmak için.

LightPaper

Bu yazma yardımcısı uygulaması bir sözdizimi vurgulayıcı ve canlı önizleme, odaklanmış kalmak için oyalama modu, ve çok daha fazla gibi temel araçları için basit bir arayüz, sunar.

Screenie Mac App

Screenie Eğer hiç ummadığınız şekillerde iş akışını düzene iken, görüntüler için arama harcanan zamandan tasarruf sağ menü çubuğunda, filtre ve hisse görüntüleri görmenizi sağlar.

QuickRes Mac App

QuickRes standart monitörde yakın HD kalitesi için HiDPI modu dahil olmak üzere, tüm yol aşırı 3840 x 2400 kadar, Mac ekran çözünürlükleri arasında geçiş yapmayı kolaylaştırır.

Find Any File

Bu program bulmak ve iç demetleri ve paketleri gizleme dosyaları kurtarmak için Spotlight tarafından dizine değil diskler arasındaki arama genişletmek için, isim, boyut ve tarih gibi dosya özellikleri arar.

Downie 2

Bu prim uygulaması daha sonra istediğiniz gibi çevrimdışı lütfen izleyebilirsiniz YouTube gibi streaming sitelerinden gelen Mac video kaydeder.

About admin 241 Articles
Kendi Kişisel Yorumların Buluştuğu Yer Elektronik Ürünler Hakkında Gelen Yorumları Tek Çatı Altında Buluşturan Bi Site Kisiyorumlari.com

İlk Yorumu Siz Yazınız..

Bir Cevap Yazın