cep telefonu kılıfları apple watch deri kordon

Haftanın İos Uygulamaları

Assassin’s Creed: Identity

Dokuz yaşındayken, dünyayı biraz şüpheli hissetmeye başlıyor, gerçeğine rağmen Assassin Creed serisinin hayranı, yeni bir oyun her zaman bir göz değer olacak konumda.

Kimlik işlemlerine bir rol yapma oyunu öğesi ekleyerek şeyler sallayarak. “ilk aksiyon RPG” kendisini çağıran, bu yol boyunca yükseltilebilir istatistikler, silah bol ve giysiler ile sizin Berserker, Gölge Blade, Trickster seçimi ve Thief sınıfı karakteri ile İtalyan Rönesans saat dilimini keşfetmek sağlar.

Tabii, bu Assassin Creed bir konsol sürümünden beklediğiniz karşılaştırıldığında basitleştirilmiş bir oyun, ama bence o iOS üzerinde seri bağlantı noktasına kadarki en başarılı girişimi var. Ve manzara Benim iPhone 6s ve iPad Air 2 muhteşem görünüyordu.

iPhone, iPad: Hazır

Uygulamanın Ücreti: $ 5

Nerde: App Store

 

Rayman Classic

Rayman Classic böylece aslında oldukça son yedi aşkın daha on gün önce iOS geldi, ama o kadar harika çünkü ben hala bu haftaki uygulama toparlama bunu dahil ediyorum!

Rayman’ın 20. yıldönümüne denk yaklaşık Zamanlı (gerçekten uzun zaman önce 1990’ların ortalarında idi), Ubisoft yan kaydırma 1995 hit nihayet oyunculara kötü Mr Great Proton kurtarmak için şans vererek, iOS yolunda yaptı . Koyu baştan – itibari limbless kahraman nezaket.

Eski Anılara Dönmek İsteyen Varsa Bu Oyun Bi Harika

iPhone, iPad: Hazır

Uygulamanın Ücreti: $ 4.99

Nerde: App Store

 

About admin 241 Articles
Kendi Kişisel Yorumların Buluştuğu Yer Elektronik Ürünler Hakkında Gelen Yorumları Tek Çatı Altında Buluşturan Bi Site Kisiyorumlari.com

İlk Yorumu Siz Yazınız..

Bir Cevap Yazın