cep telefonu kılıfları apple watch deri kordon

Yeni İos Oyunları

Robicide

Robocide sadece ilk seviye benim dikkatimi yakalanan bu oyunlardan biridir.

 

ilerleme için, onları etrafında taşımak için ekranda dokunarak ve onu yok etmek en yakın üssünde onları işaret savaş boyunca küçücük otomatik robotlar göndermek. Bunu kullanmak için kendi minik robotlar vardır düşman ordusu, doğrudan karşı bu yapacağım.

 

Sen tahrip olanların çekirdeklerden yeni robotlar yaratmak ve yol boyunca çeşitli yükseltme malzemeler kullanabilirsiniz. Bu kısa bir patlama ya da daha uzun bir oturum için oynuyorsanız olmadığını yapan beyin ve parmaklarınızı tutacak hassas bir denge unsuru var. Bu iPad’de güzel ama iPhone belki en iyisidir; bankada doğrultusunda beklerken bir parmak ile bir seviyede ya da iki büstü yapabilirsiniz. Robocide eğlenceli bir ton ve uygulama içi satın alma için çok zor hata sizi olmaz – oyun gibi bazı nakit sizi geliştiriciler bırakarak düşünün ama. -Rob Lefebvre

 

ücretsiz App Store’dan Robocide indirin.

Blackbox

Blackbox

Ben bu ayın en iyi iOS oyunları söylüyorlar biliyorum, ama bu bir karmaşık bir ilişki var.

 

Geçenlerde uzak kendimi başardı. Onun bulmaca “dil” bulmaktan çok az yardım sunar ve hemen hemen kendinize bakmak için bırakır PlayStation 4 ve PC için sık sık belirsiz bulmaca oyunu.

 

Bundan sonra, onun bulmaca “dil” bulmaktan çok az yardım sunar ve hemen hemen kendinize bakmak için bırakır iOS için sıkça belirsiz bir bulmaca oyunudur Blackbox geçti. Bu yüzden ben sadece doğmak ve benim tünel, başka içine neredeyse özdeş bir açılmış keşfetmek için bir hapishane hücresi kendimi dışarı kazma bir ay geçirdi gibi tür.

 

Orada dramatik açıyorum, ama her iPhone kendi bulmaca vardır özelliği hemen kullanır, çünkü Blackbox (iyi bir şekilde) Tanık aslında daha kötüdür. Bir kamera kullanılan ve bir ivmeölçer kullanılır. Ve sonra ben lanet kulaklık kullanılan bir tane buldum ve ben uzakta bir dakika yürümek zorunda kaldı.

 

ücretsiz App Store’dan Blackbox indirin.

About admin 241 Articles
Kendi Kişisel Yorumların Buluştuğu Yer Elektronik Ürünler Hakkında Gelen Yorumları Tek Çatı Altında Buluşturan Bi Site Kisiyorumlari.com

İlk Yorumu Siz Yazınız..

Bir Cevap Yazın