cep telefonu kılıfları apple watch deri kordon

iOS 9.2.1 Hata Düzeltme Güncellemeleri

IOS 9, Bu Yıl ilk güncelleme nihayet bu sabah tüm iPhone, iPad ve iPod touch kullanıcıları için kullanılabilir iOS 9.2.1 şeklinde geldi.
iOS 9.2.1 Güvenlik Güncelleştirmeleri Ve Hata Düzeltmeleri Bir Dizi İçerir. IOS Güncellemesi İçin Apple’ın Sürüm Belirtilen Yalnızca Belirli Bir Şey “Bir MDM Sunucusu Kullanırken Uygulama Yükleme Tamamlanmasını Engelleyebilecek Bir Sorun İçin Bir Düzeltme” Dir.

Apple Geliştiricilere iOS 9.3 İlk Beta Denemlerinden Sonra Bugünün iOS Güncellemesi Haftada Geliyor. 9.3 Güncellemesi Gece Shift, Kilitli Notlar, Yeni Eğitim Özellikleri Gibi iOS Yeni Bir Dizi Özellik Getirerek, iOS 9.2 Kadar Büyük Bir Sürüm Olmayı Vaat Ediyor Gibi Görünüyor, Sağlık, Haber Ve Apple Müzik uygulamaları, Artı Çok Daha Gelişmiş versiyonla Karsımıza Çıkacak Gibi Görünüyor Heyecanla Bekliyoruz..

iOS 9.2.1 40 MB ağırlığında iTunes cihazınızı bağlayarak hemen indirebilirsiniz veya telefondan ayarlardan genel-yazılım güncellemesi ile de yüklenebilir.

About admin 241 Articles
Kendi Kişisel Yorumların Buluştuğu Yer Elektronik Ürünler Hakkında Gelen Yorumları Tek Çatı Altında Buluşturan Bi Site Kisiyorumlari.com

İlk Yorumu Siz Yazınız..

Bir Cevap Yazın