cep telefonu kılıfları apple watch deri kordon

İphone Cihazların Bakımı

iPhone Bakım. iOS yönetim yazılımı arıyordunuz buyrun.

iPhone Bakım ve işlevi daha kolay ve hızlı tüm iOS cihazları bakımı yapmak. Bütün sevdiğim içeriği sizin iPhone’dan geri Mac’e ve sadece fotoğraf, müzik, video aktarmak için tek bir tıklama alırsınız, böylece kolay kullanımlı bir yazılım yapar.

IPhone Bakımı İle:kişiler, notlar, takvim, uygulamalar, müzik, video, yer imleri ve fotoğraflar (kullandığım temelde her şeyi, daha fazlasını yapmak mümkün ve) daha çok güçlük. aktara da yapabilirsiniz ve xls, .doc, .txt, .pdf, .jpg ve diğer formatlar halinde bütün bilgilerinizi aktarın. kendi cihazına dosya ekleyebilir, çıkartabilir ve birleştirebilirsiniz.

iphone-bakımı-kisiyorumlari

Hızlı Temizlik ve Derinlemesine Temizlik iki temizlik modlarını kullanarak telefonları ve tabletleri 10 kat daha hızlı çalıştırmak . ve hangileri kaldırıldı ne için bir  kaldırıldı diye seçenek sunar. çağrı geçmişi, benim mesajlar, tarama geçmişi,Safari çerezler, benim e-posta önbelleklerini, app günlükleri ve çok daha fazlası üzerinde tam kontrol sağlar.

iphone-bakımı-yeni

iPhone Bakımı sadece şimdiye kadar, iTunes yaptığı farklı daha çok kolay cihazları görür. Benim yedeklemeler daha hızlıdır, ve süreç çok daha kolaydır. Ben yedekleri ne zaman tam olarak seçebilir ve daha önce yapmanın kolay yolu

About admin 241 Articles
Kendi Kişisel Yorumların Buluştuğu Yer Elektronik Ürünler Hakkında Gelen Yorumları Tek Çatı Altında Buluşturan Bi Site Kisiyorumlari.com

İlk Yorumu Siz Yazınız..

Bir Cevap Yazın