cep telefonu kılıfları apple watch deri kordon

Bu Hafta Apple Storede Uygulamalar

Thumb Drift – Furious One Touch Car Racing

iOS için eğlenceli bir yarış oyunu, Thumb Drift de, onunla sürücüler … “sürüklenen” basit oyun mekaniği alır ve çalıştırır. iOS birçok oyunlar hakkında büyük bir dokunmatik bir kontrol ya da klavye / fare kurulumu biri için layık bir alternatifi değildir olmasıdır. Hatta önceki alternatifler daha belki daha iyi – – Thumb Drift, dokunmatik ekran kontrolleri fevkalade iyi çalışır ve bu oyun çok eğlenceli kılan büyük bir parçasıdır.

Ben de, gölgeli düz, düşük poligon-sayım grafik seviyorum. Ve kim kibrit çöplerinin yapılmış gibi arabanızda her çarpışma sonucu parçalara patlayan bir yarış oyunu nefret edebilirim?

iPhone / iPad: için kullanılabilir

Maliyeti: Ücretsiz

Nerde: App Store’a

 

Injustice: Gods Among Us

Sonunda çatışma Çelik Adam vs epik Dark Knight Frank Miller’ın The Dark Knight Returns beri bekleyen edilmiştir perdeye getirecek Adalet Dawn: Büyük olasılıkla benim daha iyi karar karşı, ben Batman v Süpermen heyecanlıyım çizgi roman.

 

Bu hafta, Adaletsizlik: süper güçlü mücadele oyunun liste için Süpermen, Batman ve Wonder Woman Zack Snyder sürümlerini getirerek, yeni bir güncelleme var – diğer yeni karakterlerden oluşan bir avuç yanında.

 

Hiç şüphe düzeyine bağlıdır size iOS cihaz temyiz Bat-leke savaş vs supes evreleme fikri olsun. Ama kesinlikle yeniden indirmek bu eğlenceli oyun mücadele etmek beni.

 

iPhone / iPad: için kullanılabilir

Maliyetler: Ücretsiz

Nerde: App Store’a

About admin 241 Articles
Kendi Kişisel Yorumların Buluştuğu Yer Elektronik Ürünler Hakkında Gelen Yorumları Tek Çatı Altında Buluşturan Bi Site Kisiyorumlari.com

İlk Yorumu Siz Yazınız..

Bir Cevap Yazın