cep telefonu kılıfları apple watch deri kordon

iPhone 6s Galaxy S7 Hız Testinde

olmasına rağmen – Samsung’un yeni Galaxy S7 kenar daha sonra ama altı aylık iPhone 6s Plus’ın karşı çok iyi var biraz erken hız testi karşılaştırmalara göre Apple’ın 2GB RAM.

Aşağıdaki video göz atın:

S7 kenar ayrıca Motorola’nın Moto X Saf Edition ve aynı zamanda geçen yıl serbest bırakıldı her ikisi de video Google’ın Nexus 6P, ile karşı karşıya gelecek. Amaç her bir açılış ve kapanış üzerinden çalışmasını olmak – yakışıklı Dört fabrika sıfırlanır ağ SIM olmadan işleyen ve yüklü hız testi ile ilgili (Instagram ve Temple Run sever dahil) sadece ekstra uygulamalar var mümkün olan en kısa süre içinde sırayla uygulama açılacak.

 

Sonunda, S7 kenarı ile rekabette öne Apple’ın A9 destekli iPhone 6s Artı güçler arkasında büyük bir 18 saniye bitirir.

 

Samsung adil olmak için, bu basit bir karşılaşma değil. Onlar Apple’ın yakışıklı daha etrafında bir sürü daha fazla piksel iterek demektir – Moto X Saf Edition Nexus 6P ve Galaxy S7 kenar tüm iPhone 6s Plus 1080p ekrana kıyasla, 1440p ekrana render vardır. Bu makul kapalı biraz zaman olabilir yakışıklı, birkaç animasyon ve geçiş sürelerini değiştirmek de mümkündür.

 

Yine de, hangi ile Apple donanım ve yazılım çalışmaları birlikte etkinliğini göstermek yok. Ve kağıt üzerinde özellikleri büyük hikayenin sadece bir parçası olduğunu bir kez daha sergiliyor.

About admin 241 Articles
Kendi Kişisel Yorumların Buluştuğu Yer Elektronik Ürünler Hakkında Gelen Yorumları Tek Çatı Altında Buluşturan Bi Site Kisiyorumlari.com

İlk Yorumu Siz Yazınız..

Bir Cevap Yazın