cep telefonu kılıfları apple watch deri kordon

Galaxy S7 Vs iPhone 6s Kamera Testi

iPhone bugüne kadar bir akıllı telefon olabilir ne iyi kamerası vardı hatırlıyor musun? O günler çok gerilerde kaldı. Aşağıdaki kamera karşılaştırma videoda, Samsung’un yeni Galaxy S7 kenarı iyi ve gerçekten yürütülen hemen her testte iPhone 6s ve iPhone 6s Plus, trounces.

IPhone korkunç bir kamera biliyormusunuz; Ben sadece iyi Benim iPhone 6s fotoğrafların bol atmış – ve bu karşılaştırma yapılan testlerde bazı iyi bir performans sergiliyor. Ama diğerleri de, bu Galaxy S7 kenar çok daha gelişmiş olduğunu cephesinde ise açıktır.

1.7 diyafram ile yeni 12 megapiksel sensör, Galaxy S7 kenar daha canlı renklere sahip keskin, daha parlak fotoğraflar çeker. Bu çok daha az gürültü ile daha parlak fotoğraflar elde etmenizi sağlar daha fazla ışık yakalamak için yeteneği ile, daha etkileyici karanlık ortamlarda var.

Galaxy S7 serisi ayrıca Çift Piksel otofokus sunar ve olağanüstü olduğunu. Bu hareketli konuların daha kolay yakalama yapar ve kameradan farklı mesafeler iki nesne arasında hareket ederken odaklanan çok daha hızlı yani sonuç olarak samsung galaxy s7 kamera testi gerçektende üstün bir seviyede

 

About admin 241 Articles
Kendi Kişisel Yorumların Buluştuğu Yer Elektronik Ürünler Hakkında Gelen Yorumları Tek Çatı Altında Buluşturan Bi Site Kisiyorumlari.com

İlk Yorumu Siz Yazınız..

Bir Cevap Yazın