cep telefonu kılıfları apple watch deri kordon

Chrome Güncelleme Yeni Özellikleri

Chrome ekibine göre – – Google’ın mobil Chrome web tarayıcısı bugün, yeni bir güncelleme olur “. Daha fazla performans ve kararlılık düzeltmeleri dolu bir tane daha vardır”

 

Biz yazılım mavna yapacağını giderir kaç emin değiliz, ama biz bir sürü söyleyerek emin hissediyorum.

 

 

Güncelleştirme saat sonraki çift üzerinde Android cihazlarınızda dışarı rulo gerekir. tarayıcı kendisi hızlı ve güvenli olduğunu ve bilgisayarınıza, cep telefonu, veya Chrome tablet sürümünde herhangi bir açık sekmeleri ve yer imleri senkronize etmenizi sağlar.

 

sınırlı veri planları bizler için bir nimet – – ve sizin ses veya klavye ile aramak için izin Chrome da tarama yaparken kadar yüzde 50 oranında mobil veri azalmasını sağlar.

 

Chrome mobil sürümü işlemci sağ veya sol tokatlamak hareketleri ile idare ve özel göz atmak için Gizli modunu kullanabilirsiniz gibi anında web sayfalarının dilleri gibi birçok sekmeleri çabuk çevirmek çevirmek sağlar.

 

Google Chrome’un Git günlük sayfadaki tüm geeky hata düzeltmeleri ve performans geliştirmeleri tam listesi gibi gelen çatışma temizleme birleştirme Fix var. TBR = chrishtr. Hata = 590856. “Kesin şeyler.

 

, Web sayfalarının hızlı ve güvenli yükleniyor sağlam bir uzantısı ekosistemi saymıyorum olarak Chrome’un masaüstünde benim favori tarayıcılardan biri, yani bir akıllı telefon veya tablet üzerinden senkronize edememek, önemli bir özelliktir.

 

Android telefon ya da tablet bugün size Chrome kullanıyorsanız, Google Play’de güncelleştirme için soyulmuş bir göz atın.

About admin 241 Articles
Kendi Kişisel Yorumların Buluştuğu Yer Elektronik Ürünler Hakkında Gelen Yorumları Tek Çatı Altında Buluşturan Bi Site Kisiyorumlari.com

İlk Yorumu Siz Yazınız..

Bir Cevap Yazın