cep telefonu kılıfları apple watch deri kordon

Haftanın İos Oyunları

Dream Machine: The Game

harika Monument Valley anımsatan biraz daha bir başlık açıklayan Game App tavsiye ettiği o büyük inceleme okuduktan sonra: Ben rüya Machine indirmek için ilham kaynağı oldu. kesinlikle görsellik açısından bu oyuna çok benzer olsa da, kendi başına benzersiz bir bulmaca oyunu olarak kendi üzerinde durmak yok.

Amacınız Labirent gibi, M.C. bir dizi bir kahramanı rehberlik etmektir fantastik makine ve optik yanılsama dolu aşamaları, Escher esinlenen. Yolda, Tehlikeli tuzaklar ve epik patron savaşlar ile uğraşmak gerekir – bu oyun maça vardır uhrevî çekicilik tadını tüm süre.

Monument Valley ile karşılaştırılması Dream Machine o iOS klasik bir klonu olan korkularını yükseltmek olabilir, ama hayranları burada zevk için yeni bir şey bulacaksınız düşünüyorum.

iPhone, iPad: Hazır

Maliyet: 0,99 $

Nerde: App Store

 

Weather by Tinybop

ama iyi bir eğitim uygulaması harikalar yaratabilir hiç şüphe yoktur.

 

Tinybop, çocuklar için eğitici uygulamalar bir geliştirici, geçtiğimiz günlerde Tinybop tarafından yeni Hava yayınlandı: 6-8 yaş arası çocuklar amaçlayan bir güzel, faaliyet tabanlı hava uygulaması, sağlar. muhteşem grafikler yardımıyla, bu hava farklı koşullarda nasıl çalıştığını temellerini öğretir yağış tür tornado veya kasırgalar gibi aşırı hava olayları arasında değişmektedir.

 

Uygulamanın hedef demografik giren çocuklar herhangi ebeveynler için bir indirme kesinlikle değer. Ya da sadece isteyen herkes eylem gerçekten iyi bir eğitim uygulaması görmek için.

 

iPhone, iPad: Hazır

Maliyet: $ 2.99

Nerde: App Store

About admin 241 Articles
Kendi Kişisel Yorumların Buluştuğu Yer Elektronik Ürünler Hakkında Gelen Yorumları Tek Çatı Altında Buluşturan Bi Site Kisiyorumlari.com

İlk Yorumu Siz Yazınız..

Bir Cevap Yazın