cep telefonu kılıfları apple watch deri kordon

DJI Phantom Apple Store De Satışta

Dünyanın en popüler drone makinesi, DJI, Apple Store üzerinden ön sipariş için hazır onun inanılmaz akıllı yeni drone başlatmak için Apple takım karar verdi.

 

DJI minimal pilot deneyimi ile katil havadan görüntüleri için her zamankinden daha kolay hale getiren yeni bir “Engel Algılama Sistemi” ile birlikte geliyor, bu sabah da videosu ile tanıtıma çıktı gerçekten bi harika

Phantom 4 drone sadece Apple Mağazaları ve Asya’da DJI perakende mağazalarında 15 Mart’ta başlayan satışa sunulacak. Bir de fiyatı 1399 $ fiyat etiketi ile şirketin şimdiye tanıttı priciest Phantom drone, ama yeni özellikler değer görünüyor.

 

ve joystick, Phantom 4 kutu otomatik parça konularında arkasında pilotsuz ağaçlar, binalar, ve insanları önlemek mümkün olmanın yanı sıra daha hızlı uçmak hale getiren yeni bir spor Modu içerir. bir büyük kapasiteli batarya ile birlikte yeni aerodinamik tasarımı da Phantom 4% 25 uçan zaman verir.

 

birimleri diğer perakendecilere onların önünü açmak için beklenen zaman tek yer 23 Mart kadar, Apple aracılığıyla olacaktır ABD’de Phantom 4 almak mümkün olacak.

About admin 241 Articles
Kendi Kişisel Yorumların Buluştuğu Yer Elektronik Ürünler Hakkında Gelen Yorumları Tek Çatı Altında Buluşturan Bi Site Kisiyorumlari.com

İlk Yorumu Siz Yazınız..

Bir Cevap Yazın